Wysyłka

DOSTAWA, CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju.

Zamówienia spoza terenu Polski Sprzedający realizuje po uprzednim indywidualnym uzgodnieniu warunków Zamówienia.

2. Sklep ma prawo odmówić realizacji Zamówienia, a Kupujący zrzeka się z tego tytułu jakichkolwiek roszczeń, jeśli realizacja złożonego zamówienia poza teren Polski mogłaby naruszać prawo Rzeczpospolitej Polskiej, prawo Unii Europejskiej lub inne przepisy międzynarodowe obowiązujące z uwagi na właściwość miejscową Sklepu.

3. Dostawa Towaru realizowana jest przez firmę kurierską DPD, usługę Paczkomaty InPost oraz Paczkę w Ruchu.

4. Wszystkie zamówione produkty dostarczane są na koszt Klienta, chyba że zaznaczono inaczej. Koszt dostawy ustalany jest na podstawie Zamówienia.

5. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.

6. Standardowo termin realizacji Zamówienia wynosi do 14 dni. Termin ten może się wydłużyć z przyczyn nie leżących po stronie Sprzedającego. W takich przypadkach Klient będzie na bieżąco informowany o powodach wydłużenia terminu oraz planowanej dacie dostawy.

7. W przypadku zakupów powyżej 1000 zł netto Towar dostarczany jest bezpłatnie na adres Klienta. Bezpłatna dostawa nie dotyczy wysyłek wielopaczkowych, niewymiarowych, palet, wysyłek za pobraniem oraz produktów w cenie promocyjnej.

8. Klient powinien sprawdzić doręczoną przesyłkę w czasie i sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju w obecności osoby doręczającej. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać spisania protokołu uszkodzeń.

Zaufane Opinie IdoSell
4.00 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-25
Super obsługa zawsze szybka wysyłka polecam z całego serca
2022-03-08
Super obsługa , miła właścicielka wszystko jest idealne oraz szybka wysyłka
pixelpixelpixelpixel